• HP LaserJet Hizmet Menüsü için PIN Kodları



HP LaserJet Hizmet Menüsü için PIN Kodları

Daha yeni HP yazıcı modelleri Servis Menüsüne erişmek için bir PIN kodu girilmesini gerektirir. PIN kodları servis kılavuzlarında bulunabilir, ancak burada hızlı başvuru için kullanışlı bir liste bulunmaktadır.

Not: Servis Menüsü onarım teknisyenleri için hazırlanmıştır ve genellikle olay günlüğünü temizleme, bakım sayısını değiştirme, bakım aralığı değiştirme gibi 

seçenekler içerir.

HP Yazıcı ModeliServis Menüsü PIN Kodu
LaserJet 230011230002
LaserJet 241010241004
LaserJet 242010242004
LaserJet 243010243004
Renkli LaserJet 300011300005
Renkli LaserJet 350010350003
Renkli LaserJet 355010350003
Renkli LaserJet 360011360005
Renkli LaserJet 370010370003
Renkli LaserJet 380011380005
LaserJet 4100 MFP04410002
LaserJet 4101 MFP04410002
LaserJet 420011420002
LaserJet 424004424005
LaserJet 425009425004
LaserJet 430011430002
LaserJet 4345 MFP11434504
LaserJet 435009435004
Renkli LaserJet 460004460002
Renkli LaserJet 461005465004
Renkli LaserJet 465005465004
Renkli LaserJet 470009470005
Renkli LaserJet 4730 MFP09473005
LaserJet 520005520006
Renkli LaserJet 550004550002
Renkli LaserJet 555009555004
LaserJet 9000/9000 mfp00900001
LaserJet 904004904005
LaserJet 905009905004
LaserJet 9040 mfp11904004
LaserJet 9050/9050 mfp11905004
LaserJet 950004950003
LaserJet 9500mfp11950004
LaserJet CM353011353008
LaserJet CM434911434506
LaserJet CM454011454010
LaserJet CM473005473007
LaserJet CM603004603008
LaserJet CM604004604008
LaserJet CM8050704938
LaserJet CM8060704938
LaserJet CP350506350507
LaserJet CP352509352508
LaserJet CP400510400506
LaserJet CP402511402509
LaserJet CP452511452509
LaserJet CP552511552010
LaserJet CP601503601508
LaserJet M52505052512
LaserJet M55109055111
LaserJet M57505057512
LaserJet M60110060311
LaserJet M60210060311
LaserJet M60310060311
LaserJet M65104065114
LaserJet M68004068014
LaserJet M72505072513
LaserJet M77511077512
LaserJet M80610080613, 10086013
LaserJet M83010083013
LaserJet M302711303506
LaserJet M303511303506
LaserJet M434511434506
LaserJet M455504455511
LaserJet M502511503506
LaserJet M503511503506
LaserJet M904004904008
LaserJet M905004905008
LaserJet M905904905008
LaserJet P300510300506
LaserJet P301507301509
LaserJet P401405401408
LaserJet P401505401508
LaserJet P451505451508
LaserJet M63009063014





Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

HP LaserJet Hizmet Menüsü için PIN Kodları

  • Üretici: Brother
  • Ürün Kodu: HP LaserJet Hizmet Menüsü için PIN Kodları
  • Stok Durumu: Stokta var
  • 0,00TL


Etiketler: HP LaserJet Hizmet Menüsü için PIN Kodları