Teslimat Koşulları


Sipariş ettiğiniz ürünler anlaşmalı olduğumuz "YURTİÇİ KARGO veya ARAS KARGO" firması ile adresinize teslim edilir.


Hafta içi 16.00, Cumartesi 12.00'ye kadar verdiğiniz tüm siparişleriniz "AYNI GÜN" içerisinde kargoya verilir. Cumartesi 12.00'den sonra ve Pazar günü verilen siparişler "Pazartesi" günü işleme alınır. Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil sonrası ilk iş günü işleme alınır. Teslimat süresi teslimat adresine göre değişkenlik gösterebilmektedir.


NOT: Teslimat istediğiniz adrese, kargo firmasının teslimat günü, haftanın belirli günleri ise, teslimatınız kargo firmasının teslimat yapacağı gün olacaktır.

 

Size ulaşan paketi lütfen kargo görevlisinin yanında açınız ve kontrol ediniz. Paket içerisindeki ürünün veya ürünlerin taşımadan kaynaklı bir hasara uğrayıp uğramadığını ve ürünlerin tam olup olmadığını kontrol ediniz. Taşıma nedeni ile oluşmuş bir hasar (kırık, çatlak, ezik, çizik vb. vd.) tespit ederseniz hemen o an kargo görevlisine durumu bildiriniz ve mutlaka ürünün kargo taşıması nedeni ile hasarlı olarak size ulaştırıldığına dair tutanak tutturunuz.

 

Sonrasında durumu 0232 484 98 83 numaralı Destek Hattımıza bildiriniz. Destek hattımız ürün hakkında iade veya değişim işlemini başlatabilmek amacı ile sizden mutlaka bu tutanağı isteyecektir. Kargo tutanağının iletilmemesi halinde iade veya değişim işlemi yapılmamaktadır bu nedenle hasarlı ürünler hakkında mutlaka paketi teslim alırken kargo görevlisine tutanak tutturmanız gerekmektedir, aksi takdirde ürünlerin kargodan size hasarlı ulaştırılması nedeniyle ürünlerde bir iade veya değişim durumu söz konusu olmayacaktır. 

Dünyada ve BDT çapında programcılar teslimi